lek. Dariusz Czubiński

Dermatolog

Specjalizacja:

  • Dermatologia Estetyczna
  • Dermatologia Ogólna

Edukacja:

  • Akademia Medyczna w Łodzi

    lekarski

Języki obce:

  • english
  • русский

O mnie


Medycyna jest moją pasją. Od 25 lat jestem dermatologiem. Oprócz leczenia chorób skóry pracuję także nad poprawą jej wyglądu, wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak redukcja zmarszczek botoksem, usuwanie brodawek, przebarwień itp.Szczególną uwagę poświęcam nowotworom - czerniakowi i rakowi skóry. Specjalizuję się w ich diagnostyce. Testuję także sprzęt do badań dermoskopowych produkowany przez firmy optyczne i Więcej

Cos
0

Polecenia pacjentów

Cos
0

Udzielone odpowiedzi

Cos
0

Artykuły w Dermatolog.pl

Cos
0

Wywiady z DermatologTV

Gabinet przyjęć

avatar

Dermed

ul. Piotrkowska 48
90-265 Łódź

Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00-14:00
Wtorek
12:00-16:00
Środa
12:00-15:00
Czwartek
13:00-15:30
Piątek
Nieczynne
Sobota
9:00-14:00
Niedziela
Nieczynne

Zakres usług

Wizyta
110 zł PLN
Dermoskopia
170 zł PLN
Botoks 1 okolica
600 zł PLN

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.