dr hab. n. med. Zofia Anna Głebocka

Chirurg

Specjalizacja:

  • Dermatologia Estetyczna

Edukacja:

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Języki obce:

Brak informacji

O mnie


Gabinet z tradycją, prowadzony przez dr. Zofię Annę Głębocką od 1994 roku. Pełen zakres leczenia chorób skóry,dermatologia estetyczna oraz kosmetyka. Nowoczesne lasery oraz sprzęt na światowym poziomie został zakupiony dzięki wsparciu funduszy europejskich.Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu oraz strony internetowej www.dermix.eu

Cos
0

Polecenia pacjentów

Cos
0

Udzielone odpowiedzi

Cos
0

Artykuły w Dermatolog.pl

Cos
0

Wywiady z DermatologTV

Gabinet przyjęć

avatar

Dermix Medycyna Estetyczna

Lublin ul.Skłodowskiej 38/4
20-024 Lublin

Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek
11:30-19:30
Wtorek
9:00-19:30
Środa
11:30-19:30
Czwartek
11:30-19:30
Piątek
11:30-19:30
Sobota
10:00-15:00
Niedziela
11:30-19:30

Zakres usług

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.