dr hab. n. med. Kamila Padlewska

Chirurg

Specjalizacja:

  • Dermatologia Estetyczna

Edukacja:

Brak informacji

Języki obce:

Brak informacji

O mnie


dr n. med. Kamila Padlewska, prof. nadzw. w WSZKiPZ www.padlewska.com - specjalista dermatolog – wenerolog drugiego stopnia. Jest ekspertem w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej (wypełniacze, Botox, Sculptra, pilingi, mezoterapia i inne) i laserowej. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), Klinice Dermatologicznej University of California, Więcej

Cos
0

Polecenia pacjentów

Cos
0

Udzielone odpowiedzi

Cos
0

Artykuły w Dermatolog.pl

Cos
0

Wywiady z DermatologTV

Gabinet przyjęć

Oricea Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

ul. Sokołowska 9 lok. U-2
01-142 Warszawa

Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8:00-19:00
Wtorek
10:00-19:00
Środa
8:00-19:00
Czwartek
8:00-19:00
Piątek
10:00-19:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Zakres usług

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.