lek. Sebastian MATWIEJCZYK

Dermatolog, Wenerolog

Specjalizacja:

  • Dermatologia Estetyczna

Edukacja:

  • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

    Wydział Lekarski

Języki obce:

Brak informacji

O mnie


Zawód lekarza to dla mnie życiowa pasja, którą wykonuję od 18 lat. Jako lekarz oraz specjalista dermatologii i wenerologii zapraszam Państwa na konsultację z dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz na zabiegi dermatologii estetycznej (w tym laseroterapię, dermatochirurgię oraz kriochirurgię). Nie boję się trudnych wyzwań w dermatologii ani medycynie estetycznej, a każdego ze swoich Pacjentów traktuję indywidualnie. Wieloletnie, codzienne Więcej

Cos
0

Polecenia pacjentów

Cos
0

Udzielone odpowiedzi

Cos
0

Artykuły w Dermatolog.pl

Cos
0

Wywiady z DermatologTV

Gabinet przyjęć

ESDERM SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA SEBASTIAN MATWIEJCZYK

Powstańców Śląskich 121 lokal 212
53-332 Wrocław

Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek
12:00-21:00
Wtorek
12:00-21:00
Środa
Nieczynne
Czwartek
9:00-16:00
Piątek
9:00-17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Zakres usług

konsultacja specjalistyczna
od 140 PLN
konsultacja specjalistyczna z badaniem dermatoskopowym
od 150 PLN

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.