dr hab. n. med. Radosław Jadczak

Chirurg

Specjalizacja:

  • Dermatologia Estetyczna

Edukacja:

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu

    Medycyna

Języki obce:

  • Angielski
  • Niemiecki

O mnie


Nazywam się Radosław Jadczak, jestem lekarzem medycyny specjalizujacym się w Dermatologii i Medycynie Anti-Aging. Należę do Swiatowego Stowarzyszenia Medycyny Anty-Aging oraz do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od blisko 6 lat profesjonalnie zajmuję się medycyna estetyczna. Specjalizuję się w usuwaniu zmarszczek i niwelowaniu bruzd, jak również w zabiegach rewitalizujacych skórę i modelowaniu twarzy oraz całego ciała. W swojej Więcej

Cos
0

Polecenia pacjentów

Cos
0

Udzielone odpowiedzi

Cos
0

Artykuły w Dermatolog.pl

Cos
0

Wywiady z DermatologTV

Gabinet przyjęć

avatar

SALON KOSMETYCZNY w Żyrardowie

Jednosci Robotniczej 18B
96-300 Żyrardów

Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Nieczynne
Wtorek
Nieczynne
Środa
Nieczynne
Czwartek
Nieczynne
Piątek
Nieczynne
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Zakres usług

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.