FAQ

Aby zarejestrować się na portalu Dermatolog.pl, wystarczy wybrać właściwą dla siebie rolę Użytkownika lub Specjalisty, wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na wskazany adres e-mail.

Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności na portalu Dermatolog.pl, wystarczy dokonać rejestracji za pomocą formularza rejestracyjnego. Warto jednak uzupełnić także swój profil lub stworzyć profesjonalną wizytówkę, aby komunikować się z pozostałymi Użytkownikami portalu.

Aby skierować pytanie do Specjalisty, wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy i opisać swój problem. Im bardziej szczegółowo scharakteryzujesz swoją dolegliwość, tym bardziej fachowej porady możesz się spodziewać. Należy jednak pamiętać, że porada udzielona on-line nigdy nie zastąpi konsultacji bezpośrednio w gabinecie medycznym.

Aby usunąć konto, należy na swoim profilu wybrać funkcję „Usuń konto”. Przy tym należy pamiętać, że po usunięciu konta wszystkie zamieszczone przez Ciebie treści zostaną usunięte i nie będą mogły być odzyskane.