Laser Cutera Excel V+ Genesis V – pogromca zmian naczyniowych

Rozświetlona, jednolita skóra twarzy i ciała to cel, do którego dąży wiele kobiet. Niestety część z nas zmaga się z […]

Rozświetlona, jednolita skóra twarzy i ciała to cel, do którego dąży wiele kobiet. Niestety część z nas zmaga się z różnego rodzaju zmianami naczyniowymi i przebarwieniami. Trądzik różowaty, rumień, tzw. pajączki (czyli popękane naczynka), czy żylaki kończyn dolnych, to powszechnie występujące niedoskonałości, które nie tylko zwyczajnie szpecą, ale też odbierają pewność siebie i obniżają samopoczucie. W walce z tego typu mankamentami urody, może pomóc innowacyjny Laser Cutera Excel V+ Genesis V – na czym polega zaskakująca moc działania tego urządzenia?

laser Cutera Excel V Genesis V

Laser Cutera Excel V+ Genesis V – maksymalny efekt bez bólu

Problemy naczyniowe mogą być efektem różnych czynników m.in.: nadużywania alkoholu, intensywnego opalania się lub po prostu skłonności genetycznych. Zabiegi laseroterapii to jedne z największych osiągnięć medycyny estetycznej, dzięki którym wiele osób nie tylko wygrywa walkę ze swoimi kompleksami, ale i ma szansę na normalny wygląd i koniec wysłuchiwania negatywnych, często krzywdzących opinii otoczenia, na temat rzucających się w oczy defektów.

Laser Cutera Excel V+ Genesis V amerykańskiej marki Cutera zdaniem specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki jest jednym z najlepszych laserów używanych przy redukcji zmian naczyniowych, przybierających różne formy. Urządzenie selektywnie wpływa na hemoglobinę (barwnik krwi), nie uszkadzając termicznie okolicznych tkanek. Laser ten jest znacznie skuteczniejszy i bezpieczniejszy od starszych generacji urządzeń tego typu (ma kilkukrotnie większą moc). Posiada nowoczesną technologię chłodzenia (do 5 stopni Celsjusza), dzięki której nie dochodzi do przegrzania leczonego obszaru, a zabieg nie powoduje skutków ubocznych i jest praktycznie bezbolesny. Pacjent może odczuwać jedynie chwilowo lekkie szczypanie oraz ciepło w trakcie pracy urządzenia. Do kilku godzin po zabiegu, może utrzymywać się zaczerwienienie skóry oraz miejscowa opuchlizna (mija najpóźniej następnego dnia). Normalną reakcją są też zasinienia, przebarwienia i liniowe wysuszenie naskórka.

Brak długotrwałej rekonwalescencji to kolejna zaleta lasera Cutera Excel V+ Genesis V. W zależności od postaci zmiany i jej wielkości, zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. Co ważne, specjalista ustawia parametry zabiegowe indywidualnie do każdego pacjenta. Zauważalne efekty są widoczne już po pierwszej sesji, aby osiągnąć pełny rezultat często konieczne jest poddanie się kilku zabiegom w 3-4 tygodniowych odstępach czasu.

Laserowa redukcja rumienia, naczynek, trądziku różowatego i nie tylko!

Wiele osób zmagających się z ze zmianami naczyniowymi zastanawia się, jakie konkretne zmiany usuwa laser Cutera Excel V+ Genesis V? To bardzo efektywne urządzenie likwiduje:

  • rozszerzone naczynka na twarzy oraz ciele (zarówno pojedyncze, jak i skupiska)
  • naczyniaki,
  • żylaki nóg,
  • rumień,
  • blizny,
  • przebarwienia skórne (np. plamy posłoneczne),
  • trądzik różowaty,
  • zmiany rubinowe,
  • zmiany barwnikowe (np. pieprzyki).

Jak przygotować się do laseroterapii z wykorzystaniem tego rewolucyjnego urządzenia? Świeża opalenizna nie jest wskazana, dlatego należy unikać słońca przed wizytą w klinice. Skóry nie można też smarować balsamami brązującymi ani samoopalaczami. Na miesiąc przed zabiegiem należy odstawić kremy z retinolem oraz zrezygnować z przyjmowania leków światło uczulających ani naparów ziołowych z nagietka, dziurawca. Z zabiegu muszą zrezygnować kobiety będące w ciąży oraz osoby ze skłonnościami do bliznowców, cierpiące na łuszczycę, bielactwo i nowotwory skóry.

Laser naczyniowy Laser Cutera Excel V+ Genesis V to fantastyczna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, jest to bezkonkurencyjne urządzenie w swojej klasie, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo terapii, dzięki której pozbędziemy się szpecących zmian i odzyskamy satysfakcję z życia, dobry nastrój, a niejednokrotnie również po prostu normalny wygląd (np. w przypadku redukcji naprawdę dużych naczyniaków).

Chcesz poznać więcej faktów na temat działania tego lasera naczyniowego oraz lasera dualnego Cutera Excel V+? Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl

 

logo