Zdrowa i piękna skóra

Nonacne – opinie, cena, skład, efekty

Redakcja Dermatolog.pl, 25 maja 2018

Nonacne

Nonacne to popularne tabletki na trądzik bez recepty, które wyróżniają się naturalnym i bezpiecznym składem oraz możliwością ich stosowania na różne odmiany trądziku pospolitego, niezależnie od płci czy stopnia nasilenia tej choroby skóry. Ze względu na wysoką popularność Nonacne w Polsce, Szwajcarii, Niemczech i kilkunastu innych krajach Europy.

Dermatolog.pl postanowił podsumować dla naszych użytkowników, szczególnie tych ze skórą trądzikową, opinie o Nonacne oraz inne informacje o produkcie takie jak skład, działanie oraz efekty terapii trądzikowej na podstawie ponad 200 komentarzy klientów, którzy przyjmowali tabletki na trądzik młodzieńczy i trądzik u dorosłych, w tym różowaty.

Nonacne, ze względu na doustną drogę podania, działa bezpośrednio wewnątrz organizmu minimalizując w ten sposób ryzyko powstawania nowych wyprysków czy dalszego rozsiewu tych już istniejących. Pomimo swojej uniwersalności preparat modyfikuje jedynie te reakcje fizjologiczne, których nieprawidłowy przebieg jest naukowo potwierdzonym źródłem pryszczy.

Co więcej, tabletki Nonacne zapobiegają nawrotowi trądziku wprowadzonego różnymi metodami w stadium remisji. Poprawa wyglądu skóry dostrzegalna podczas zażywania tabletek wynika z:

• Hamowania wydzielania sebum
• Odblokowywania zapchanych porów skóry
• Ograniczania rozwoju bakterii oraz grzybów zasiedlających aparat włosowo-łojowy
• Redukowanie miejscowego stanu zapalnego (zaczerwienienia, obrzęku)

Nonacne - opinie - cena - skład - efekty

NONACNE – 50% rabatu na stronie producenta – sprawdz! >>

Nonacne – opinie

Pozytywne opinie o Nonacne stanowią zdecydowaną większość spośród ponad 200 komentarzy Klientów, które zostały przeanalizowane przez Dermatolog.pl – opinie zamieszczone na stronie producenta Nonacne, jak i te na innych stronach i forach internetowych wskazują następujące zalety terapii tabletkami Nonacne:

• Całkowity zanik wyprysków trądzikowych na twarzy i innych częściach ciała (ramiona, dekolt, plecy)
• Zadowalające obniżenie intensywności najbardziej opornych zmian skórnych
• Brak skutków ubocznych charakterystycznych dla miejscowego leczenia trądziku (swędzenia, łuszczenia skóry, zaczerwienienia)

Dużym plusem w ocenie Klientów jest wysoka wygoda stosowania tabletek, w szczególności w porównaniu do maści i żeli, jak również do mechanicznych sposobów takich jak peelingi, kawitacja itp. Opinie użytkowników o Nonacne podkreślają również wzrost dobrego samopoczucia oraz wyższą aktywność towarzyską, w tym poprawę stosunków z rodziną i znajomymi.

[ NONACNE – OPINIE KLIENTÓW ]

Producent zapewnia, iż skład Nonacne nie posiada żadnych szkodliwych dla organizmu substancji. Potwierdza to brak jakichkolwiek negatywnych komentarzy wśród 200 prześledzonych przez Dermatolog.pl. Jedynym minusem wymienianym przez ok. 20% użytkowników jest cena Nonacne, uważana za wysoką w porównaniu do innych preparatów na trądzik dostępnych bez recepty. Jednak wszyscy zadowoleni użytkownicy, którzy wcześniej próbowali leczenia innymi preparatami, uważają, iż Nonacne- pomimo wyższej ceny — był najlepszym wyborem o maksymalnej skuteczności w walce z trądzikiem.

Nonacne – cena

Cena Nonacne jest określana odgórnie przez producenta i we wszystkich źródłach powinna być jednakowa, niezależenie od tego czy dokonujemy zakupu bezpośrednio na stronie producenta czy pośrednio poprzez przekierowanie na stronę producenta z reklam w Internecie. Nie wszystkie strony internetowe promujące produkt pokazują jednak aktualne rabaty producenta na zakup Nonacne – cena może być bowiem znacznie niższa przy hurtowym zakupie 3 lub 6 opakowań. Biorąc pod uwagę, iż sugerowana przez producenta kuracja powinna trwać min. 2-3 miesiące warto się zastanowić nad zakupem odpowiednio większej ilości opakowań. Poniżej zamieszczamy link do strony producenta z aktualną ceną Nonacne przy zakupie pełnej 3-miesięcznej terapii:

[ NONACNE – CENA TABLETEK PRZY ZAKUPIE MIN. 3 OPAKOWAŃ ]

Dla osób, które na początek chcą zakupić jedno opakowanie, cena Nonacne obecnie zawiera 20% rabat, który jest dostępny na poniższej stronie:

NONACNE – 20% RABAT PRZY ZAKUPIE JEDNEGO OPAKOWANIA ]

Cena to ważne kryterium wyboru terapii przeciwtrądzikowej, szczególnie ze względu na jej nawet kilkumiesięczny czas trwania. Popularność Nonacne jest wysoka i wiele osób z trądzikiem decyduje się na ponowny zakup tabletek. Należy pamietać że strona internetowa producenta Nonacne jest jedynym bezpośrednim kanałem sprzedaży, gdzie można mieć pewność oryginalności kupowanego produktu. Apteki, Allegro, Ceneo obecnie nie dysponują tabletkami Nonacne w swojej ofercie.

Jak działają tabletki Nonacne?

Nonacne działa poprzez zahamowanie łojotoku, zmniejszenie rogowacenia ujść gruczołów łojowych oraz redukcję odczynu zapalnego wywołanego drobnoustrojami chorobotwórczymi. Innowacyjność tabletek Nonacne polega na ich uniwersalności, gdyż wpływają one na trądzik niezależnie od odmiany i zaawansowania. W 100% naturalny skład Nonacne umożliwia walkę z trądzikiem pospolitym bez ryzyka działań ubocznych charakterystycznych dla typowych leków przeciwtrądzikowych, takich jak przesuszenie czy miejscowe podrażnienie. Tabletki Nonacne nie tylko zmniejszają liczbę zaskórników, krost i grudek, lecz także zapobiegają powstawaniu świeżych zmian skórnych. Działają również na trądzik hormonalny najczęściej występujący u dorosłych kobiet. Substancje roślinne w nim zawarte wykazują zdolność do obniżania poziomu testosteronu, hormonu stymulującego aktywność gruczołów łojowych.

Działanie Nonacne vs. antybiotyki na trądzik – antybiotykoterapia miejscowa lub ogólna to najczęściej zalecana metoda tzw. pierwszego rzutu leczenia trądziku. Producent Nonacne podkreśla, że skład tabletek nie wchodzi w interakcje z antybiotykami oraz nie powoduje obniżenia ich skuteczności terapeutycznej. Sugeruje nawet, że kompleksowo wyselekcjonowane substancje ziołowe mogą wspierać kurację antybiotykową. Jednocześnie jednak zaleca konsultację z lekarzem dermatologiem przed wprowadzeniem Nonacne jako dodatku uzupełniającego leczenie specjalistyczne.

Nonacne – efekty terapii

Pierwszych efektów terapii tabletkami Nonacne należy oczekiwać po około 2 tygodniach ich regularnego przyjmowania. Poprawa objawia się zahamowaniem powstawania nowych wyprysków, zmniejszeniem wielkości tych starych, a także istotnym obniżeniem tempa przetłuszczania się skóry, szczególnie strefy T na twarzy. Wypryski staja się wówczas bardziej matowe i z każdym dniem zmniejszają swoją objętość. Zwykle po 2-3 miesiącach niedoskonałości znikają całkowicie, natomiast cera rozpoczyna proces regeneracji. Cała kuracja powinna trwać aż do wystąpienia satysfakcjonujących rezultatów, ale ze względu na różne formy trądziku, stopień ich zaawansowania, wiek oraz inne czynniki, zarówno efekty, jak i czas kuracji mogą się od siebie różnić. Po zakończeniu leczenia aktywnych zmian trądzikowych zaleca się dalsze stosowanie tabletek w celu podtrzymywania wyników terapii Nonacne.

Efekty stosowania tabletek Nonacne można zobaczyć już po 2-3 tygodniach, ale pełna kuracja może potrwać nawet 2-3 miesiące.

Nonacne - efekty

Nonacne na trądzik

Nonacne – skład

Skład tabletek Nonacne ma właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne oraz sebostatyczne, dlatego główną zaletą tego produktu jest działanie przyczynowe na podłoże patofizjologiczne niedoskonałości skóry. Dane zebrane od klientów zażywających Nonacne potwierdziły ponadto, że regularne ich przyjmowanie w dużym stopniu przywraca także równowagę układu hormonalnego. Efekt ten ukazuje się przede wszystkim w kontekście gospodarki androgenowej oraz innych hormonów męskich będących filarem etiopatogenetycznym trądziku u dorosłych
Ulotka Nonacne zawiera informacje o składzie tabletek; poniżej zamieszczamy kluczowe substancje przeciwtrądzikowe:

Sarsaparilla,  jeden z wielu składników pochodzenia roślinnego, który zastosowano w Nonacne. Sarsaparilla zmniejsza objawy stanu zapalnego (obrzęk, tkliwość, zaczerwienienie), zabija grzyby oraz bakterie, a także ułatwia gojenie się wtórnie nadkażonych ran (np. tych będących wynikiem drapania skóry brudnymi rękoma).  Sarsaparilla ma stosunkowo szerokie zastosowanie w leczeniu trądziku, łuszczycy i innych chorób skóry, reumatoidalnego zapalenia stawów i choroby nerek.

Nonacne - skład - Sarsaparilla

Nonacne – skład – Sarsaparilla

Wyciąg z liści pokrzywy będący znanym, lecz często niedocenianym składnikiem o działaniu przeciwtrądzikowym. Pokrzywa to roślina pozytywnie wpływająca na stan nadreaktywnej cery trądzikowej, a także na wygląd paznokci oraz włosów.

Naturalny cynk – pierwiastkek o udowodnionych własnościach sebostatycznych. Niedobór cynku zawsze objawia się wypryskami, dlatego jego uzupełnianie podczas stosowania Nonacne stanowi kluczowy element wielokierunkowej terapii.

Wyciąg z pestek winogron wspomagający przeciwzapalne działanie Sarsaparillioraz antyrodnikowe właściwości witaminy C. Kwas linolowy oraz flawonoidy w nim zawarte wygładzają, oraz zmiękczają nadmiernie rogowaciejącą cerę trądzikową. Skóra dzięki wyciągowi z pestek winogron odzyskuje zdrowy wygląd, a wywołane przez niego wzmocnienie połączeń międzykomórkowej pomaga w szybkiej odbudowie uszkodzonego naskórka.

Witamina C, której działanie skupia się na odbudowie uszkodzonej trądzikiem skóry, a konkretnie kolagenu wypełniającego charakterystyczne blizny ubytkowe. Gojenie się każdej rany, w tym tej będącej wynikiem mechanicznego opróżniania pryszczy, wymaga stałej obecności witaminy C. Dzięki niej regeneracja naskórka zachodzi szybciej i nie kończy się rozwojem nieestetycznych śladów potrądzikowych. Ponadto witamina C to imponujący „wymiatacz” wolnych rodników tlenowych, których obecność powoduje starzenie się skóry oraz przedwczesną utratę jej jędrności.

Czerwona koniczyna, której właściwości lecznicze wynikają z dużej zawartości cennych mikro-oraz makroelementów. Cynk, wapń, witaminy z grupy B i A to tylko niektóre drogocenne substancje zawarte w ekstrakcie tej rośliny. Ich główną funkcją jest ograniczenie łojotoku oraz usuwanie nadmiaru toksyn z organizmu
Powyższy skład tabletek Nonacne spełnia wymogi prawne związane z bezpieczeństwem stosowania przez każdego pacjenta, niezależnie od jego płci czy chorób współistniejących.

Nonacne - ulotka

Nonacne – ulotka

Jak stosować Nonacne?

Tabletki Nonacne należy stosować zgodnie z ulotką producenta.  Osoby dorosłe przyjmują dwie tabletki dziennie, po jednej rano i wieczorem. Opakowanie zawiera 60 tabletek, czyli ilość tabletek jest wystarczająca na miesiąc systematycznej kuracji zalecanej przez producenta. Preparat ten można łączyć z zewnętrznym leczeniem trądziku, czyli z kremami czy żelami, jednak nie jest to koniecznie do uzyskania ostatecznej poprawy stanu cery.

Nonacne nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

[crp limit="5" heading="1" cache="1"]
Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Dermatolog w Twoim mieście na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.


X