O nas

Dermatolog.pl – dla Zdrowej i Pięknej Cery- to profesjonalny serwis dedykowany tematyce dermatologicznej, który jest tworzony w ścisłej współpracy ze Specjalistami z różnych dziedzin dermatologii w kraju, jak i za granicą. Nasz serwis udostępnia najnowsze informacje z zakresu dermatologii leczniczej, jak też estetycznej.

Idea

Zdrowa i Piękna Cera – naszą misją jest dostarczanie kompetentnej wiedzy na temat profilaktyki i leczenia dolegliwości dermatologicznych. Cel ten realizujemy dzięki współpracy z najlepszymi Specjalistami i organizacjami skupionymi wokół dermatologii. Udostępniamy najbardziej aktualne informacje z kraju i ze świata, aby budować świadomość wśród Użytkowników, jak skutecznie dbać o skórę i zapobiegać jej dolegliwościom. W obszarze naszych zainteresowań znajduje się dermatologia lecznicza i dermatologia estetyczna włączając zabiegi kosmetologiczne jak również zaawansowane zabiegi chirurgiczne przy zastosowaniu nowoczesnych metod leczniczych. Dostarczana przez nas wiedza pozwala na utrzymanie cery w doskonałej kondycji bez względu na wiek, opóźnienie procesów starzenia, a także przeciwdziałanie chorobom dermatologicznym o zróżnicowanym pochodzeniu.

Zespół

Redakcja portalu Dermatolog.pl ściśle współpracuje ze Specjalistami z różnych dziedzin dermatologii w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy obecni na krajowych i międzynarodowych konferencjach, aby stale podnosić poziom wiedzy i dostarczać Użytkownikom najbardziej aktualnych informacji. Wspólnie z gronem uznanych lekarzy dbamy o wysoką jakość przekazywanych na portalu treści. Wśród nich znajdują się m.in. autorskie publikacje autorytetów wyspecjalizowanych w tematyce dermatologicznej.

Cele

  • Podnoszenie świadomości, na temat tego jak zapobiegać lub minimalizować ryzyko wystąpienia chorób skory,
  • Edukacja w zakresie tego, jak najlepiej dbać i pielęgnować skórę polepszając jej zdolności regeneracyjne,
  • Zapewnianie wsparcia osobom, które potrzebują pomocy z zakresu dermatologii leczniczej lub estetycznej,
  • Udzielanie fachowych porad, jak zapewnić sobie młody, zdrowy i piękny wygląd,
  • Uzyskanie statusu najlepszego źródła informacji w sieci na tematy związane z dermatologią.