Praca

Opis stanowiska

Poszukujemy do zdalnej współpracy redaktorów z lekkim piórem i znajomością tematyki dermatologii ogólnej, estetycznej i kosmetologii.

Co oferujemy:

  • pracę zdalną, z ewentualnym pojawianiem się redaktora w biurze na omówienie kwestii redakcyjnych (Centrum Warszawy, nie częściej niż raz w tygodniu),
  • stawki dostosowane do umiejętności i warsztatu redaktora.

Jak aplikować?

Do aplikacji w postaci CV prosimy dołączyć informację o dostępności czasowej (ile tekstów dziennie/tygodniowo możecie Państwo zrealizować, od kiedy możemy zacząć współpracę) oraz podać oczekiwaną stawkę netto za stronę tekstu (ok. 2000 znaków bez spacji). Wiadomość prosimy przesłać na adres: redakcja@dermatolog.pl, z dopiskiem „Redaktor medyczny”.

Redakcja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisek w aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U.”

Wymagania
Wymagania niezbędne:
  • poprawna polszczyzna,
  • umiejętność przystępnego przedstawienia skomplikowanej terminologii medycznej,
  • umiejętność wykonania researchu,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca zrozumienie anglojęzycznych tekstów,
  • rzetelność i terminowość.
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizowaniu podobnej tematyki,
  • umiejętność tworzenia tekstów zgodnie z zasadami SEO,
  • portfolio.