Praca

Opis stanowiska

Poszukujemy do zdalnej współpracy redaktorów z lekkim piórem i znajomością tematyki dermatologii ogólnej, estetycznej i kosmetologii.

Co oferujemy:

  • pracę zdalną, z ewentualnym pojawianiem się redaktora w biurze na omówienie kwestii redakcyjnych (Centrum Warszawy, nie częściej niż raz w tygodniu),
  • stawki dostosowane do umiejętności i warsztatu redaktora.

Jak aplikować?

Do aplikacji w postaci CV prosimy dołączyć informację o dostępności czasowej (ile tekstów dziennie/tygodniowo możecie Państwo zrealizować, od kiedy możemy zacząć współpracę) oraz podać oczekiwaną stawkę netto za stronę tekstu (ok. 2000 znaków bez spacji). Wiadomość prosimy przesłać na adres: redakcja@dermatolog.pl, z dopiskiem „Redaktor medyczny”.

Redakcja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisek w aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U.”

Powiązane artykuły

Wymagania
Wymagania niezbędne:
  • poprawna polszczyzna,
  • umiejętność przystępnego przedstawienia skomplikowanej terminologii medycznej,
  • umiejętność wykonania researchu,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca zrozumienie anglojęzycznych tekstów,
  • rzetelność i terminowość.
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizowaniu podobnej tematyki,
  • umiejętność tworzenia tekstów zgodnie z zasadami SEO,
  • portfolio.

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych.

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry.

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.