Porady specjalistów

Znajdz odpowiedź lub zadaj nowe pytanie ZADAJ PYTANIE

Kłykciny

Witam mam pytanie o powiem wszystko od początku …
Od 4 miesięcy mam leczenie kłykcin jestem w 5 miesiącu ciąży , miałam różne leki kremy tabletki i wiele innych to dermatolog zaczęła leczenie zamrażaniem miał 3 Razy i jest gorzej mam ich więcej i coraz gorzej boli dostałam skierowanie do szpitala i nie mam pojęcia co mnie czeka w poniedziałek mam jechać żeby badal mnie lekarz i powiedział co dalej a ja nie wiem na czym stoję czeka mnie jakiś zabieg ? I kłykciny mam na pochwie i w środku i właściwie to cała pochwa jestem w tym nie jestem w stanie normalnie funkcjonować

Powiązane artykuły

0
rieckepaulina

Dodaj komentarz

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.