Zdrowa i piękna skóra

Regularny seks w walce o zdrową skórę

pawelszynkiewicz, 4 września 2016

Jak regularny seks wpływa na naszą skórę? Poznaj sekret kobiet będących w stałych związkach.

Spożywanie witamin, sport i dobre odżywianie doskonale wpływają na naszą skórę. Innym ważnym czynnikiem mającym pozytywny wpływ na skórę jest seks. Z drugiej strony mamy wzrost chorób skórnych u osób, które nie mają stałego partnera. Remedium na problemy Twojej skóry może stać się nie wizyta u drogiej kosmetyczki, ale regularny seks, który daje więcej korzyści, niż myślisz.

regularny seks

Regularny seks jest dobry na… skórę.

Po pierwsze seks poprawia krążenie krwi, skóra otrzymuje więcej tlenu, co przekłada się na to, że lepiej wyglądamy. Bycie singlem niestety nie sprzyja dobremu wyglądowi skóry, ponieważ nie pozbywamy się toksyn z ciała. Uprawianie seksu korzystnie wpływa na przywrócenie równowagi hormonalnej, która również przyczynia się do oczyszczania skóry. Ponadto seks poprawia kondycję i wygląd naszych włosów. Co ciekawe osoby, które uprawiają regularny seks wyglądają młodziej – dzieje się tak za sprawą produkcji kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność skóry i jej napięcie. Jeśli zatem niektórzy single wyglądają starzej niż są w rzeczywistości może to być powodem niewystarczającej ilości seksu, który jest lekarstwem na wiele problemów skórnych i receptą na doskonały wygląd.

Dzięki współżyciu skóra kobiet zachowuje wilgoć, szczególnie w okresie menopauzy. Nasza skóra nie jest sucha, ponieważ seks poprawia krążenie. Pigułki antykoncepcyjne mogą poprawić stan skóry, ponieważ regulują hormony. Podczas seksu następuję pocenie się, a co za tym idzie oczyszczenie skóry, poprzez wypłukiwanie z porów cząsteczek brudu i reszty kosmetyków.

Jak widzimy regularny seks może wpływać zbawiennie na kondycję naszej skóry, szczególnie u kobiet. Single cierpią często z powodu gorszego wyglądu skóry, nie znając przyczyny takiego status quo. Powinni zatem znaleźć swoją drugą połówkę, która pozwoli im czerpać nie tylko przyjemność z seksu, ale i lepiej wyglądać.

Wzrost chorób skórnych silnie związany z ekspansją singli w Polsce.

W naszym kraju drastycznie rośnie liczba singli. Bycie singlem stało się modne tudzież wymuszone przez pęd współczesnego świata, który sprawia, że nie mamy czasu na stałe związki partnerskie. Wzrost chorób skórnych ma również związek ze złą gospodarką hormonalną, szczególnie u kobiet. Kobiety nie uprawiające regularnie seksu są częściej narażone na starzenie się skóry, trądzik, liczne opryszczki czy też przebarwienia skóry. Skutecznym remedium w walce o piękny wygląd nie muszą być wcale drogie zabiegi medycyny estetycznej, ale poznanie stałego partnera i regularny seks. Zapewni Ci on zdrowie skóry, lepsze samopoczucie oraz piękny, młody wygląd.

Jeżeli wiec jesteś singlem i masz problem z poznaniem właściwego partnera, zamiast do kosmetyczki, wybierz się do nowoczesnej swatki – tak, ekskluzywne biuro matrymonialne może okazać się dużo lepszą alternatywą  na znalezienie dobrze dopasowanego partnera w Twoim mieście niż internetowy serwis randkowy lub lokalny bar.  Biuro matrymonialne Infinity Love oferuje profesjonalny coaching personalny dla singli – radzi jak sam tytuł wskazuje, jak skończyć z byciem singlem i jak rozwiązać skomplikowane sytuacje które mogą stać na przeszkodzie do nawiązania wspaniałej relacji.

Postaw na regularny seks i zamiast drogich zabiegów medycyny estetycznej lub kosmetyczki poznaj partnera o jakim marzysz. Dzięki regularnemu współżyciu znikną problemy Twojej skóry, a Ty odmłodzisz się o parę lat!

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Dermatolog w Twoim mieście na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.