Reklama

Reklama zamieszczona na portalu Dermatolog.pl daje możliwość dotarcia do osób zainteresowanych tematyką dermatologiczną. Są to potencjalni pacjenci, którzy poszukują Państwa usług. Przygotowaliśmy szeroką ofertę interaktywnych formatów promocyjnych, które pomogą zainteresować internautów wybraną ofertą. Nasi konsultanci służą pomocą podczas ich doboru, jak też przygotowania skutecznej reklamy.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać statystyki portalu Dermatolog.pl oraz szczegółową ofertę.

Przykładowe formaty promocyjne

Banner
Banner jest płaską formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej lub dolnej części serwisu Dermatolog.pl, w tym w środkowej części artykułów. 
Specyfikacja techniczna:  wymiary: 468 x 60 pikseli, waga: 15 kB. formaty: JPEG, GIF, FLASH, JavaScript.
Billboard
Billboard jest płaską formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej lub dolnej części serwisu Dermatolog.pl.
Specyfikacja techniczna:  wymiary: 750 x 100 pikseli, waga: 50 kB. formaty: JPEG, GIF, FLASH, JavaScript.
Double Billboard
Format reklamy dwukrotnie większy od billboarda; analogicznie jest to płaska forma reklamy, emitowana w górnej, środkowej lub dolnej części serwisu Dermatolog.pl
Specyfikacja techniczna:  wymiary: 750 x 200 pikseli, waga: 50 kB.format: JPEG, GIF, FLASH, JavaScript.
Rectangle
Rectangle (Navibox) to płaska forma reklamy o rozmiarze 300 × 250 px;  animowana lub statyczna, wykonana jako obrazek lub plik SWF, emitowana w prawym panelu, w srodku artykułów lub w dolnej części serwisu Dermatolog.pl
Specyfikacja techniczna:  wymiary: 300 x 250 pikseli, waga: 50 kB, format:gif, jpg, swf, png, html
Skyscrapper
Skyscraper  to płaska forma reklamy o rozmiarze 120 × 600 px lub 160 x 600px, animowana lub statyczna, wykonana jako obrazek lub plik SWF
Specyfikacja techniczna:  wymiary: 120 x 600, 160 x 600 waga: 50 kB; format: gif, jpg, swf, png, html
Artykuł Sponsorowany
Artykuł, tekst reklamowy, umieszczony w wybranej kategorii  Zdrowa i Piękna cera serwisu Dermatolog.pl, odpowiadającej tematycznie treści artykułu.
Specyfikacja techniczna:  waga: do 100 kB; ilość znaków: 300 – 10,000 (ze spacjami)
Video  (instream video ad)
Reklama wideo typu pre-roll, emitowana przed redakcyjnym materiałem wideo w kanale DermatologTV
Specyfikacja techniczna:  Waga: do 1,5 MG; format MP4
SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM REKLAMY

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.