Zdrowa i piękna skóra

Tabletki na cellulit – TOP 3 na cellulit

pawelszynkiewicz, 27 maja 2017

Tabletki na cellulit – TOP 3 rozwiązania na cellulit

Tabletki na cellulit to rozwiązanie problemu, który dręczy wiele kobiet. Dotyczy on zarówno osób otyłych, jak i bardzo szczupłych. Podskórne grudki tłuszczu to nie tylko kłopot natury estetycznej, lecz przede wszystkim medycznej – nieleczony może się rozwijać i przeradzać w guzki powodujące ból.

tabletki na cellulit

Czym jest cellulit i jak się go pozbyć?

Cellulit najczęściej występuje na udach, ale może pojawić się również na brzuchu czy piersiach. Tak naprawdę jest to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w postaci podskórnych grudek. Cellulit może być spowodowany m.in. przez siedzący tryb życia, nadmiar soli i cukru w diecie, palenie papierosów.

Nieleczony cellulit może się rozwijać i sprawiać coraz większe kłopoty. W zaawansowanym stadium każdy dotyk sprawia ból, dlatego osoby z tendencją do cellulitu, powinny regularnie dbać o skórę.

Żele antycellulitowe oraz tabletki na cellulit to niektóre ze sposobów na walkę z pomarańczową skórką. Są one dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które mają przeciwskazania do masazy antycellulitowych i zabiegów kosmetycznych na cellulit, jak np. pękające naczynka, choroby skórne. Jakie tabletki na cellulit wybrać?

TOP 3:  Najskuteczniejsze tabletki na cellulit oraz żele antycellulitowe

  1. Cellactivtabletki na cellulit, przeznaczone dla kobiet. To kombinacja starannie dobranych  składników, o klinicznie udowodnionym wpływie na redukcję skórki pomarańczowej.  Preparat pomaga rozbijać komórki tłuszczowe zgromadzone pod skórą, grudki oraz wygładzić skórę. Redukuje cellulit nawet o 85% w 4 tygodnie, a skóra staje się jędrna, gładka i sprężysta. Zaletą preparatu jest całkowicie naturalny skład, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo stosowania. Cena: ok 150 zł /za miesięczna kurację (60 tabletek).
  2. Cellinea tabletki na cellulit, które działając wewnątrz organizmu, stymulują procesy metaboliczne już w samych komórkach tłuszczowych – przyspieszając ich spalanie. Preparat poprawia krążenie, ukrwienie skóry i jej jędrność (elastyczność i sprężystość). Cena: od 229 zł za miesięczną kurację ((60 tabletek).tabletki na cellulit - cellinea                                                                      Więcej informacji na  Stronie Cellinea>>
  3. Oligo.DX – wysoceskoncentrowany leczniczy żel antycellulitowy o innowacyjnym potrójnym działaniu: poprawia mikrokrążenie, redukuje tkankę tłuszczową oraz aktywuje system limfatyczny. Głównym składnikiem żelu są mikrokapsułki zawierające wyciąg z hydrocotylu, znajdziemy w nim również skrzyp, bluszcz, morszczyn pęcherzykowaty i kofeinę. Wspólnie sprawiają one, że Oligo. DX jest niezwykle skuteczny – mikrokapsułki zawarte w żelu uwalniają składniki aktywne sukcesywnie, w ciągu 12 godzin. Aby osiągnąć długotrwałe efekty należy stosować preparat 2 do 3 razy w roku po 30 dni.  Cena: od 188,88 zł za miesięczną kurację

Jak jeszcze można zwalczać cellulit?

Podstawą jest wyeliminowanie czynników, które sprzyjają powstawaniu cellulitu. Dlatego w swojej diecie zmniejsz ilość cukru i soli, rzuć palenie. Dodatkowo pomożesz sobie w walce z pomarańczową skórką pijąc dużo wody, ok. 2 litrów na dzień.

Pamiętaj, że cellulit jest bezpośrednio związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej – regularne uprawianie sportu to droga do sukcesu w tej walce! Należy stosować odpowiednie ćwiczenia na cellulit. 

Jeżeli nie ma przeciwwskazań jak np. pękające naczynka, można stosować również masaże antycellulitowe oraz zabiegi kosmetyczne.

 

Przeczytaj też:

Cellulit, czyli skóra jak u pomarańczy

LipoShock – bezbolesne usuwanie cellulitu

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Dermatolog w Twoim mieście na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.