Tabletki na cellulit – TOP 3 na cellulit

Tabletki na cellulit – TOP 3 rozwiązania na cellulit Tabletki na cellulit to rozwiązanie problemu, który dręczy wiele kobiet. Dotyczy […]

tabletki na cellulit

Tabletki na cellulit – TOP 3 rozwiązania na cellulit

Tabletki na cellulit to rozwiązanie problemu, który dręczy wiele kobiet. Dotyczy on zarówno osób otyłych, jak i bardzo szczupłych. Podskórne grudki tłuszczu to nie tylko kłopot natury estetycznej, lecz przede wszystkim medycznej – nieleczony może się rozwijać i przeradzać w guzki powodujące ból.

tabletki na cellulit

Czym jest cellulit i jak się go pozbyć?

Cellulit najczęściej występuje na udach, ale może pojawić się również na brzuchu czy piersiach. Tak naprawdę jest to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w postaci podskórnych grudek. Cellulit może być spowodowany m.in. przez siedzący tryb życia, nadmiar soli i cukru w diecie, palenie papierosów.

Nieleczony cellulit może się rozwijać i sprawiać coraz większe kłopoty. W zaawansowanym stadium każdy dotyk sprawia ból, dlatego osoby z tendencją do cellulitu, powinny regularnie dbać o skórę.

Żele antycellulitowe oraz tabletki na cellulit to niektóre ze sposobów na walkę z pomarańczową skórką. Są one dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które mają przeciwskazania do masazy antycellulitowych i zabiegów kosmetycznych na cellulit, jak np. pękające naczynka, choroby skórne. Jakie tabletki na cellulit wybrać?

TOP 3:  Najskuteczniejsze tabletki na cellulit oraz żele antycellulitowe

  1. Cellactivtabletki na cellulit, przeznaczone dla kobiet. To kombinacja starannie dobranych  składników, o klinicznie udowodnionym wpływie na redukcję skórki pomarańczowej.  Preparat pomaga rozbijać komórki tłuszczowe zgromadzone pod skórą, grudki oraz wygładzić skórę. Redukuje cellulit nawet o 85% w 4 tygodnie, a skóra staje się jędrna, gładka i sprężysta. Zaletą preparatu jest całkowicie naturalny skład, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo stosowania. Cena: ok 150 zł /za miesięczna kurację (60 tabletek).
  2. Cellinea tabletki na cellulit, które działając wewnątrz organizmu, stymulują procesy metaboliczne już w samych komórkach tłuszczowych – przyspieszając ich spalanie. Preparat poprawia krążenie, ukrwienie skóry i jej jędrność (elastyczność i sprężystość). Cena: od 229 zł za miesięczną kurację ((60 tabletek).tabletki na cellulit - cellinea                                                                      Więcej informacji na  Stronie Cellinea>>
  3. Oligo.DX – wysoceskoncentrowany leczniczy żel antycellulitowy o innowacyjnym potrójnym działaniu: poprawia mikrokrążenie, redukuje tkankę tłuszczową oraz aktywuje system limfatyczny. Głównym składnikiem żelu są mikrokapsułki zawierające wyciąg z hydrocotylu, znajdziemy w nim również skrzyp, bluszcz, morszczyn pęcherzykowaty i kofeinę. Wspólnie sprawiają one, że Oligo. DX jest niezwykle skuteczny – mikrokapsułki zawarte w żelu uwalniają składniki aktywne sukcesywnie, w ciągu 12 godzin. Aby osiągnąć długotrwałe efekty należy stosować preparat 2 do 3 razy w roku po 30 dni.  Cena: od 188,88 zł za miesięczną kurację

Jak jeszcze można zwalczać cellulit?

Podstawą jest wyeliminowanie czynników, które sprzyjają powstawaniu cellulitu. Dlatego w swojej diecie zmniejsz ilość cukru i soli, rzuć palenie. Dodatkowo pomożesz sobie w walce z pomarańczową skórką pijąc dużo wody, ok. 2 litrów na dzień.

Pamiętaj, że cellulit jest bezpośrednio związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej – regularne uprawianie sportu to droga do sukcesu w tej walce! Należy stosować odpowiednie ćwiczenia na cellulit. 

Jeżeli nie ma przeciwwskazań jak np. pękające naczynka, można stosować również masaże antycellulitowe oraz zabiegi kosmetyczne.

 

Przeczytaj też:

Cellulit, czyli skóra jak u pomarańczy

LipoShock – bezbolesne usuwanie cellulitu

logo