TOP 3: Tabletki na potencję bez recepty

Tabletki na potencję TOP 3 – tabletki na potencję bez recepty Tabletki na potencję bez recepty są jednym z najpopularniejszych rozwiązań  na […]

tabletki na potencję

Tabletki na potencję TOP 3 – tabletki na potencję bez recepty

Tabletki na potencję bez recepty są jednym z najpopularniejszych rozwiązań  na problemy z potencją. Problemy z erekcją dotykają obecnie już prawie co drugiego mężczyznę po 40 roku życia. Jest to poważne zaburzenie, które wpływa na wiele sfer życiowych, począwszy od strefy intymnej i relacji z partnerką, a skończywszy nawet na zaniżonej samoocenie i braku pewności siebie.  Na rynku są dostępne różne tabletki na potencję, spójrzmy na 3 z nich, które niosą pomoc mężczyznom w każdym wieku.

tabletki na potencję

Problemy z potencją – przyczyny

Mechanizm odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie męskiego narządu, podczas odbywania stosunku, znajduje się w głowie mężczyzny. To właśnie mózg odpowiada za to, aby skierować impuls, który pobudzi męskie przyrodzenie do działania. Aby to się stało naturalnie, potrzebne są odpowiednie bodźce, które – jeśli wystąpią – powinny sprawić, że cały mechanizm zadziała prawidłowo. Niestety, zdarzają się momenty, że pomimo nawet największych chęci ze strony partnerki oraz partnera, nie dochodzi do erekcji lub jedynie do tak zwanej erekcji miękkiej, która i tak nie jest wystarczająca do odbycia satysfakcjonującego i prawidłowego stosunku. W tym wypadku przyczyna ma swoje podłoże na tle psychologicznym. Na skutek impulsu wysłanego przez nasz mózg, ciała jamiste, które znajdują się w penisie, powinny zostać napełnione krwią, wynikiem czego jest twardnienie i uniesienie się członka. Problemy z erekcją mogą wiązać się z chorobami natury krążeniowej, nadciśnieniem tętniczym oraz urazami i miażdżycą. Na niepowodzenie podczas stosunku może wpływać też zła dieta, nałogowe palenie papierosów oraz częste spożywanie alkoholu. Tabletki na potencje, mogą doskonale wspomóc erekcję oraz stosunki, m.in u osób zmagających się ze stresem, złą dietą, stosowaniem różnych używek itp., jednak gdy problemy z erekcją utrzymują się przez dłuższy okres należy zwrócić się o pomoc do lekarza.

Tabletki na potencję bez recepty  – TOP 3

Na rynku znajdziemy różne tabletki na potencję bez recepty, których zadaniem jest poprawa funkcjonowania męskości.  Poniżej analizujemy tabletki na potencje, które mogą pomóc osiągnąć zadowolenie w tej intymnej sferze, podczas okresowych zaburzeń z potencją

  1. Eron Plus – to jedne z najsilniejszych wspomagaczy męskości. Pomagają skutecznie usunąć problemy z erekcją i wpływają na wydłużenie odbywanego stosunku. Wpływają na silną erekcję, bez skutków ubocznych. W składzie tabletek na potencję Eron Plus znajdziemy między innymi L-Argininę, Żeń-Szeń Koreański oraz Korzeń Maca. Tabletki Eron Plus należy przyjąć na 2 godziny przez stosunkiem. Jedno opakowanie: 60 tabletek / 179 zł (zapas na miesiąc).  tabletki na potencję                                                                                                              Więcej informacji na  Stronie Eron Plus >> 
  2. Vigrax – to tabletki na potencję, które nie działają doraźnie w celu wyeliminować źródła problemu. Jest to forma kuracji, która zaczyna działać po 7 dniach przyjmowania. Kuracja pozwala na szybkie osiągnięcie silnej i długotrwałej erekcji. Poprawia ogólną gotowość i sprawność narządu męskiego w trakcie stosunku, co przekłada się na wydłużenie stosunku. W składzie znajdują się: unikalna  substancja aktywna Vigrax, Żeń-Szeń, L-Arginina, Buzdyganek naziemny (roślina). Jego cena to 179 zł za opakowanie + dodatkowo jedno opakowanie gratis do czasu trwania promocji (łącznie 120 tabletek – 2 miesiące kuracji)
  3. Zytax    tabletki na potencję bez recepty, na bazie naturalnych składników, bezpiecznych dla mężczyzn w każdym wieku. Składnikami tego suplementu są Żeń-Szeń,  Buzdyganek naziemny (roślina) oraz L-Arginina HCI.  L-Arginina HCI to aminokwas, który poprawia zdolności seksualne u mężczyzn. Tabletki na erekcję powodują sprawniejszy przepływ krwi w ciałach jamistych prącia i dłuższy okres wzwodu. Koszt jednego opakowania (60 tabletek) to 117 zł, natomiast pełna 6 miesięczna kuracja, to 6 opakowań (łącznie 360 tabletek, w tym 180 tabletek gratis) za 349 zł.

Jak poprawić erekcję?

Tabletki na potencje to dobry sposób na poprawienie jakości stosunków oraz zwalczenie problemu z nieprawidłową erekcją. Poza przyjmowaniem tabletek na erekcję, ważny jest również zdrowy tryb życia, odpowiednia dieta i rezygnacja z takich używek, jak chociażby nikotyna.  Warto też udać się do specjalisty i wykonać niezbędne badania. Diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń erekcji zajmuje się lekarz urolog. Niestety, często nieprawidłowa erekcja może zwiastować dość poważne problemy zdrowotne (cukrzyca, nieprawidłowe stężenie cholesterolu itp) dlatego nie powinniśmy jej lekceważyć. Lekarz poza leczeniem farmakologicznym, może zalecić terapię hormonalną, psychoterapie, a w szczególnych przypadkach metody operacyjne.

logo