Współpraca

Jesteś dermatologiem?

Stwórz profil lekarza specjalisty i zacznij pozyskiwać nowych pacjentów już dziś!

Dermatolog.pl to jedyny w Polsce portal skupiający się wyłącznie na tematyce dermatologicznej, oferujący kompleksową usługę dla użytkowników, łączącą w sobie rzetelną edukację, z możliwością uzyskania opinii specjalisty w trybie on-line oraz umówienia się na wizytę w gabinecie.
Zakładając profil w Dermatolog.pl, umocnisz swoją pozycję eksperta w Internecie i pozyskasz nowych pacjentów – portal odwiedzają osoby zainteresowane leczeniem oraz dermatologią estetyczną.

Po założeniu profilu specjalisty, będziesz miał możliwość przystąpienia do prestiżowego programu „Dermatolog.pl Poleca”, będącego znakiem jakości, który jest zapewnieniem dla użytkowników, że Twoją praktykę lekarską wyróżnia specjalistyczna wiedza i doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Główne korzyści i narzędzia


Pozwól się znaleźć i wyróżnić

 • Informacje o Tobie i placówkach
 • Dane adresowe i kontaktowe
 • Zdjęcie i video
 • Dyplomy, certyfikaty, nagrody

Prezentuj ofertę

 • Zakres leczonych chorób
 • Zakres badań diagnostycznych
 • Wyróżnij główne choroby i zabiegi
 • Cennik i promocje

Publikuj

 • Autorskie artykuły
 • Materiały video

Nawiązuj relacje z pacjentami

 • Odpowiadaj na pytania on-line
 • Umawiaj się na wizyty
logo-derma

Dołącz do programu „Dermatolog.pl Poleca”

„Dermatolog.pl Poleca” to Twój znak jakości, który jest zapewnieniem dla użytkowników, że Twoją praktykę lekarską wyróżnia specjalistyczna wiedza i doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Główne korzyści z przystąpienia do programu

Prestiżowe wyróżnienie, przekładające się na zaufanie nowych i obecnych pacjentów

Umieść certyfikat „Dermatolog.pl Poleca” na swojej stronie WWW i w swoich gabinetach

Skuteczniejsza promocja Twojej praktyki lekarskiej w Dermatolog.pl oraz innych mediach

Twój profil w Dermatolog.pl będzie wyróżniony w wynikach wyszukiwania oraz na stronie głównej serwisu Dermatolog.pl

DermatologTV - udział w wywiadach z Tobą w roli głównej

Weźmiesz udział w zaproszeniach do nagrań dla kanału DermatologTV (wywiady, opinie, relacje), publikowanych w serwisie Dermatolog.pl i innych mediach

Najczęściej zadawane pytania

Założenie profilu lekarza specjalisty i wszystkie związane z nim korzyści, są całkowicie bezpłatne. Płatny jest jedynie udział w programie „Dermatolog.pl Poleca”.

Pytania zadają użytkownicy, w krótkiej i prostej formie. To lekarz wybiera pytanie, na które chce udzielić odpowiedzi. Specjalista, który jako pierwszy zabierze głos w danej dyskusji, pozostaje wyłącznym ekspertem dla danego pytania i może rozwijać wątek.

Znajdź dermatologa na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.