Załóż profil lekarza

Jesteś dermatologiem?

Załóż swój profil w dermatolog.pl i zacznij pozyskiwać nowych pacjentów już dziś!

Zakładając profil w Dermatolog.pl, uwidocznisz swoją pozycję lekarza specjalisty i pozyskasz więcej nowych pacjentów.   Dermatolog.pl to jedyny w Polsce portal skupiający się wyłącznie na dermatologii leczniczej i szeroko pojętej medycynie estetycznej, który udostępnia użytkownikom rzetelne informacje o najnowszych metodach leczenia chorób skóry i nowoczesnych zabiegach estetycznych z możliwością umówienia się na wizytę u lekarza.

Główne korzyści i narzędzia


Pozwól się znaleźć i wyróżnić

 • Informacje o Tobie i placówkach
 • Dane adresowe i kontaktowe
 • Zdjęcia i video
 • Dyplomy, certyfikaty, nagrody

Prezentuj ofertę

 • Zakres leczonych chorób
 • Zakres badań diagnostycznych
 • Zakres zabiegów estetycznych
 • Cennik i promocje

Publikuj

 • Publikuj autorskie artykuły
 • Zrób wywiad z DermatologTV
 • Zaproś nas na relację z zabiegu
 • Dołącz do programu „Dermatolog Poleca”

Buduj lojalność pacjętów

 • Uwidocznij swoje kompetencje
 • Prowadź dialog z pacjętami
 • Odpowiadaj na pytania pacjętów
 • Zarządzaj jakością obsługi pacjęta

Dołącz do programu „Dermatolog.pl Poleca”

„Dermatolog.pl Poleca” to  znak jakości, który wyróżnia lekarzy spełniających określone wymagania dotyczące doświadczenia oraz wysokich  sdandardów obsługi pacjęta.  Załóż profil lekarza i skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Główne korzyści z przystąpienia do programu

Wyższe zaufanie i lojalność nowych i obecnych pacjentów

Znak „Dermatolog.pl Poleca” na Twoim profilu, na Twojej stronie internetowej i w Twoich gabinetach

Wyższa widoczność profilu w Dermatolog.pl oraz innych mediach

Twój profil w Dermatolog.pl będzie się wyświetlał na stronie głównej oraz w wynikach wyszukiwania ponad innymi profilami.

DermatologTV - udział w wywiadach z Tobą w roli głównej

Weźmiesz udział w zaproszeniach do nagrań dla kanału DermatologTV (wywiady, opinie, relacje), publikowanych w serwisie Dermatolog.pl i innych mediach

Najczęściej zadawane pytania

Promocyjna cena za utrzymanie profilu lekarza w portalu Dermatolog.pl to tylko 35 zł netto przy płatności za 12 lub 24 miesięce z góry.  Promocyjna cena będzie obowiązywać dla pierwszych 100 profili zarejestrowanych i terminowo opłaconych w okresie od 01.08.2019r do 30.11.2019 r.    W ramach aktualnej promocji, wszystkie profile lekarzy otrzymają bezpłatny link do strony internetowej placówki/gabinetu lekarza, pod warunkiem wniesienia opłaty za utrzymanie profilu za 24 miesiące z góry.

W związku z rozwojem portalu oraz planowanymi działaniami marketingowymi w okesie jesienno – zimowym, po zakończeniu aktualnej promocji, cena za utrzymanie profilu lekarza będzie wynosić 100 zł netto miesięcznie przy płatności za 12 lub 24 miesiący z góry.   Link do strony internetowej placówki/gabinetu lekarza będzie możliwy tylko dla lekarzy, którzy będą będą spełniąć wymagania programu „Dermatolog.pl Poleca”

Załóż profil lekarza już dziś i skorzystaj z promocyjnej ceny nawet do 24 miesięcy.  Otrzymasz link do strony internetowej oraz  dostęp do setek tysięcy użytkowników rocznie odwiedzających portal Dermatolog.pl, którzy są zainteresowani leczeniem chorób skóry oraz zabiegami estetycznymi.

 

Aktualnie portal Dermatolog.pl  generuje ok. 800 000 – 1 000 000 odwiedzin rocznie.  Ponad 90% wyszukiwań użytkowników, którzy trafiaja na naszą stronę, dotyczą chorób skóry oraz zabiegów estetycznych.  Dermatolog.pl jest bardzo dobrze wypozycjonowany  na setki fraz związanych z dermatologią leczniczą i estetyczną.  Biorąc pod uwagę sciśle określony profil użytkownika, portal Dermatolog.pl jest idealną platformą dla lekarzy dermatologów oraz szeroko pojętej branży medycyny estetycznej do pozyskiwania nowych pacjętów oraz budowania długofalowych relacji.   Ponadto, Dermatolog.pl cieszy się wysokim poziomem zaufania naszych użytkowników co sprawia że zamieszczane treści, w tym oferty publikowane w portalu spotykają się z wysokim zainteresowaniem użytkowników.

W celu uzyskania aktualnych statystyk Google Analytics portalu Dermatolog.pl, prosimy o kontakt z naszą redakcją.

Dermatolog w Twoim mieście na skróty

Dermatolog to lekarz specjalista, który zajmuję się w leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatologia to dziedzina medycyny, którą możemy podzielić na dermatologię leczniczą oraz estetyczną. Dermatologia lecznicza, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na leczeniu chorób skóry takich jak afta, łuszczyca, czerniak, łysienie, trądzik różowaty, i wiele innych. 

Dermatologia estetyczna skupia się na poprawie kondycji skóry i spowolnieniu procesów starzenia. W dermatologii estetycznej stosuje się preparaty i zabiegi na usuwanie zmarszczek, usuwanie znamion, itp. Często leczenie chorób skóry, takich jak trądzik pospolity, wymaga też wykonania zabiegów estetycznych w celu usunięcia blizn potrądzikowych lub przebarwień skóry. 

Dermatolog specjalizujący się w leczeniu chorób skóry może jednocześnie być specjalistą dermatologii estetycznej lub szeroko pojętej medycyny estetycznej.  Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem chirurgicznym lub laserowym zmian skórnych takich jak różne rodzaje znamion – naskórkowe i melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe -włókniaki, kurzajki, kaszaki, i inne.